Haber

Abdurrahim Albayrak’tan Dursun Özbek iddiası: Cebinden ödedi…

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, TRT Spor’da yayınlanan “Veri Büyük” programında açıklamalarda bulundu. Albayrak, “Dursun Özbek’le sürekli görüşüyoruz, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ben önümüzdeki seçimlerde Dursun Özbek’i maddi ve manevi olarak destekleyeceğim. Cumhurbaşkanımıza ne olursa olsun destek olalım. Onun bizim desteğimize ihtiyacı var. Dursun Özbek ödedi” Borçsuz sertifikasını almak için cebinden bir sürü para çıktığını, “Bunu canlı gördüm. Geçmiş dönemleri suçlamayan tek başkan Dursun Özbek’tir. Diğer takımlara baktığınızda hepsi geçmiş dönemlerden bahsediyor. Özbek, Galatasaray camiasını birleştirdiğini söyledi.

‘PRANDELLİ’Yİ GÖNDERDİM’

Eski teknik direktör, “Erden Timur en zor zamanlarımızda bize yardımcı oldu. Ben Emre Akbaba’yı alırken ona sponsorluk verdim, o da Falcao’yu aldığımda başka bir sponsor yaptı. Zor zamanlarda Galatasaray’a daire vererek yardımcı oldu” diye konuştu. aşağıdaki gibi:

“Cesare Prandelli bana tüm kadroyu değiştirmemiz gerektiğini söyledi. Ben de Prandelli’yi değiştirdim. Sonra o kadro ve teknik direktör Hamza ile şampiyon olduk.

Mustafa Cengiz ameliyattan çıktı ve bana ‘Ödemeleri yaptın mı?’ diye sordu. O sordu. Bir kez olsun gelip bana teşekkür etmediler. Galatasaray’da kimse görevden kaçamaz, özellikle de lider arıyorsa.

‘Trabzonspor’dan Burak Yılmaz’ı almak istiyorduk ama o dönemin başkanı onu bize satmak istemedi. Selçuk İnan yanıma geldi ve ‘Burak Yılmaz’ı işe alalım, maaşımdan kesilsin’ dedi. Biz de gittik Burak Yılmaz’ı aldık. Burak Yılmaz’ı Spartak Moskova’nın kampından kaçırdım.

Radamel Falcao’nun Türkiye’ye getirilmesi bir mucizeydi. Hatta Kovid-19 döneminde maaşını düşürenlerden biriydi. Ünal Aysal bana ‘Onsuz gelmezsin’ dedi.”

mudurnu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu