Haber

AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Yahyalı’da muhtarlarla görüştü

Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Kurulu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Yahyalı’da mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Akar, Derebağ Mahallesi Çağlayan Şelalesi’nde bulunan sosyal tesiste muhtarlar, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ve AK Parti İlçe Başkanı Esat Türkmenoğlu, ziyaretlerinden dolayı Akar, Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm’e teşekkür etti.

Büyükkılıç, 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde sandıklardan sadece bir oy CHP’ye, diğer oyların ise AK Parti’ye çıktığı Çavdaruşağı Mahallesi Muhtarı Mehmet Atmaca’ya teşekkür ederek, bundan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Böyle bir bölgeye başkanlık etmek.

Akar ise birlik ve beraberliğe vurgu yaptığı konuşmasında, “Artık dinleyen değil, dinlenen bir ülkeyiz. Büyük Türkiye’yiz” dedi. terimleri kullandı.

Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere muhtarlara değer verdiklerini vurgulayan Akar, daha sonra muhtarların sorunlarını dinledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu