Haber

Başkan Büyükakın, Ramazan Bayramı’nı kutladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, tüm hemşerilerinin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, bayramların kırılan kalplerin tamir edildiği, küskünlüklerin ve küskünlüklerin unutulduğu, kardeşlik duygularının geliştiği, kültür ve inancın bedeli olan özel günler olduğunu belirtti. güç kazanmak Önder Büyükakın, millet olarak bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzurun bedelini anlayarak güzele ve hoşa yönelmek gerektiğini belirtti.

Bayramların bizler için değerli zamanlar olduğuna değinen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, mesajını şu şekilde sürdürdü: “Eğer bu bayram Allah’ın bize inancımızın bir hediyesi ise, onu hakkıyla yerine getirmek boynumuzun borcudur. neden bayramlarda halka açık bir yere gelip büyüklerimizi ziyaret edip küçüklerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz.Bunu yaptığımızda sadece kendimizi ve başkalarını mutlu etmekle kalmayıp Allah’ın rızasını da kazandığımızı biliyoruz.Allah’ım hepimize iradesine erenlerden olmayı nasip eyle.

Son dönemde ülke olarak büyük sınavlardan geçtik, geçiyoruz da… Bir yanımız yaralı, üzgün. Kalbimiz deprem bölgesindeki kardeşlerimizle birlikte. Beyin sarsıntısı geçirdikten sonra ilk tatillerinde sevdiklerinin yokluğunu hissettirmemeliyiz. Acılarını paylaşmalı ve yanlarında olmalıyız. Bu anlamda bu bayramın ayrı bir anlamı da vardır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramını tebrik eder, sağlık ve mutluluklar dilerim. Birçok tatil…”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu