Haber

İYİ Parti’den 5’li Masa Toplantısı sonrası ilk mesaj: ‘Milli Merkez’ vurgusu

Cumhurbaşkanlığı adayının görüşüldüğü ilk toplantıda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığına tepki gösteren Meral Akşener’in Altı Masa’dan ayrılmasının ardından kalan 5 lider ilk kez gündeme geldi. Görüşmenin ardından şu açıklama yapıldı:

“Hedefimiz kaybetmeden zafer!

Bu içerikte; Bir önceki toplantımızda kararlaştırdığımız gibi 6 Mart Pazartesi günü Saadet Partisi ev sahipliğinde yeniden buluşacağız. Ortak anlayışa vardığımız 28. Dönem Milletvekilliği ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak cumhurbaşkanı adayımıza ilişkin nihai açıklamayı ve geçiş süreci yol haritasını kamuoyu ile paylaşacağız.”

5 Levha’nın bu açıklamasının ardından DÜZGÜN Parti Sözcüsü Kürşad Güçlüli, Twitter hesabından açıklama yaptı. Zorlu’nun yaptığı kısa mesajda İYİ Parti için “Milli Merkez” ifadesini kullanması dikkat çekti.

Zorlu’nun mesajı şöyle:

“İYİ Parti, demokratik, milliyetçi ve kalkınmacı anlayışıyla Türk milletinin makul çoğunluğunu esas alır. Milletimize sözümüzdür. Türkiye’nin canavarca sistemle karşı karşıya kaldığı bu karanlık dönemde, ülkemizin Milli Merkezi olacaktır. İYİ Parti’nin güneşiyle aydınlanacak ve milletin iradesi kazanacaktır.” (HABER MERKEZİ)

kaynasliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu