Ekonomi

Kripto piyasası yükselişte

ABD’de geçen hafta gelen güçlü ekonomik veriler Mart ayında faiz indirimi beklentilerini azaltsa da SPX endeksi %1,06 yükselirken, yatırımcılar yılın ilerleyen dönemlerinde faiz indirimi bekliyor.

Son 24 saatte daha geniş kripto para piyasası BitcoinVe etersırasıyla %0,47 ve %0,51 arttı.

Bugünün en iyi performansını sergileyen CFX, Conflux’un Web3 altyapısını ve oyun projelerini geliştirmek için BlockBooster ile ortaklık kurmasının ardından %8,3 artış gösterdi.

Conflux Ağı, 2018’de kullanıma sunuldu ( CFX ), iş kanıtını ve hisse kanıtını birleştiren, son Hydra yükseltmesiyle token stake etme ve gelişmiş güvenlik sağlayan hibrit bir blok zinciridir. Çin’in düzenleyici çerçevesi dahilinde faaliyet göstererek kriptodan kriptoya ticarete odaklanıyor. Conflux, Web3 Altyapısı, Sosyal ve Oyun projelerine odaklanmak için Asya merkezli bir startup stüdyosu olan BlockBooster ile stratejik bir ortaklık kurdu. Bu ortaklık, Conflux ekosistemi içindeki Web3 kuluçka fırsatlarının belirlenmesini ve Conflux kurucuları için önemli etkinliklere ortaklaşa ev sahipliği yapmayı içerecektir. Daha fazla güncellemenin gelmesi bekleniyor.

WEN meme-coin solana Blockchain üzerindeki son airdrop büyük ilgi ve hareketlilik yarattı. WEN, Jupiter DEX kullanıcıları, NFT proje sahipleri ve Solana Saga akıllı telefon sahipleri de dahil olmak üzere bir milyondan fazla Solana cüzdanına dağıtıldı ve her cüzdan, mevcut fiyatıyla 90 doların üzerinde değere sahip 643.652 WEN aldı.

Phantom cüzdanında performans sorunları yaşanmasına rağmen Solana ağı etkinlik boyunca stabil kaldı. Bu airdrop Jüpiter’in kendi simgesidir JUP Bu, yeniden kullanılacak yeni fırlatma rampası için bir testti. Etkinlik, meme-coin’lerin değişkenliğini ve airdrop sonrası önemli fiyat hareketleri potansiyelini vurguluyor.

Bu haber ilk olarak Ekonomi Dünyası internet sitesinde yayımlandı.

mamak-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu