Haber

Manisa Saruhanlı’da çıkan yangının yaralarını saran

MANİSA (İGFA) –Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde meydana gelen orman yangınında yangının evlere ve ahırlara sıçramasıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi, zor günler geçiren Sarısığırlı Mahallesi’ne takviyeleri sürdürüyor.

AFAD Başkanlığı tarafından yangında evleri yanan vatandaşlara gönderilen konteynerlerin iç dekorasyonu da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, yangında evleri ve eşyaları kullanılamaz hale gelen vatandaşlara malzeme yardımında bulundu. Halıdan buzdolabına, çekyattan sobaya kadar birçok eşyayı yangın mağdurlarına ulaştıran Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Sibel Alkın Kedersiz, geçmiş olsun dileklerini iletti. .

Saruhanlı Kaymakamı Murat Acar ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı yetkilileri ile birlikte yangın mağduru ailelerin eşyalarını teslim eden Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Sibel Alkın Kedersiz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e geçmiş olsun dileklerini iletti. yangın felaketinden dolayı çok üzgün olduğunu belirterek, keşke olmasaydı. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak geçen hafta yangında telef olan küçükbaş hayvanın zararının karşılanarak aileye teslim edildiğini hatırlatan Kedersiz, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yangın mağduru ailelerin yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

camardi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu