Haber

Orlando Bloom: Yüzüklerin Efendisi’nden pek bir şey anlamadım

ensonhaber.com

Yüzüklerin Efendisi serisi tüm dünyada büyük yankı uyandırdı.

Aradan geçen 22 yıla rağmen dizinin hayran kitlesi çok büyük.

Filmdeki elf yarışı “Legolalar”Karakteri canlandıran Orlando Bloom, uzun bir aradan sonra sinemayla ilgili açıklamalarda bulundu.

“Filmden neredeyse hiç para kazanmadım”

Bloom, imalattan neredeyse hiç para kazanmadığını açıkladı.

Howard Stern’in radyo programına katılan İngiliz oyuncu, üç filmlik diziden sadece 3.4 milyon TL (175 bin dolar) kazandığını açıkladı.

Film gişede 3 milyar dolar kazandı.

17 Oscar ödülü kazanan Yüzüklerin Efendisi’nin dünya çapında 59 milyar TL (3 milyar dolar) gişe hasılatı yaptığı bildirildi.

filmde “Legolalar”Rol için sarı bir peruk, mavi lensler ve özel sivri kulaklar takan Bloom, Yeni Zelanda’daki setin çok iyi olduğunu açıkladı.

“Büyülü zamanlardı”

Ünlü isim, kendi deyimiyle “Harikaydı, akşam yemekleri yedik, hafta sonları ara sıra içki içtik. Çok büyülü bir zamandı.”o devam etti.

“Aldığım paranın yarısına bile yaparım”

Filmden büyük para kazanmasa da “Buna değer ve hatta daha azına rolü kabul edeceksiniz.”Orlando Bloom’u itiraf etmek, “Hayatımın en büyük hediyesiydi, yarı parasına da olsa yine yaparım”söz konusu.

Legolas rolü, Bloom için Hollywood’da bir kariyer adımı olurken, “Karayip Korsanları”dizide “Will Turner”rolünü güvence altına almasına yardımcı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu