İş

Perakende İnovasyon Merkezi Yatırım Hazırlığı ve Hızlandırma Programı Başlıyor

Perakende ve girişimcilik ekosisteminde yeni bir dönemin kapılarını açan Perakende İnovasyon Merkezi (PİM) Yatırım Hazırlığı ve Hızlandırma Programı, Akiş GYO ve Viveka iş birliğiyle hayata geçiriliyor.

Yenilikçi girişimlere yatırım fırsatları sunan PİM Yatırıma Hazırlık ve Hızlandırma Programı, Akiş GYO ve Viveka iş birliğiyle başlıyor. Program, girişimcilerin liderlik yeteneklerinin artırılmasının yanı sıra iş stratejileri, operasyonel verimlilik ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli açısından girişimcilik ve perakende ekosistemine katkı sağlamayı da hedefliyor.

TÜRKİYE VE DÜNYA ÇAPINDAKİ YATIRIMCILARLA DOĞRUDAN İLETİŞİM FIRSATI

Akiş GYO’nun iş birliği ve programa ilişkin verdiği bilgilerde şu ifadelere yer verildi:

“Türkiye gayrimenkul yatırım sektöründe özellikle Aksosyal ve Akasya gibi önemli projelerle açık bir iz bırakan Akiş GYO, 2013 yılından bu yana Borsa İstanbul’da işlem görüyor ve sunduğu hizmetlerle bu alanda akla gelen ilk şirket olmaya devam ediyor.” Sektöründe inovasyon ve sürdürülebilirlik alanında çalışmalar yapan Diğer Öte yandan, girişimcilik ekosisteminde stratejik inovasyon danışmanlığı konusunda kritik bir role sahip olan Viveka, PİM Yatırım Hazırlığı ve Hızlandırma’nın iş ortağı ve yöneticisi olarak faaliyet gösteriyor. Viveka’nın geniş start-up ağı ve derin girişimcilik ekosistemi deneyimi ile Akiş GYO’nun güçlü yatırımcı altyapısı, PİM programını öne çıkaran en değerli faktörler arasında yer alıyor.

“Büyüme aşamasındaki işletmelere yönelik tasarlanan PİM, aynı zamanda yatırımcı ilişkileri ve iş stratejileri açısından mentorluk hizmetleri de sağlıyor. Bu çok boyutlu destek platformu, işletmelerin sürdürülebilir büyüme stratejisi oluşturmalarına olanak sağlıyor. Program kapsamında Akiş GYO’ya özel erişim perakende sektöründe müşteri ağı ve ikili görüşmeler Fırsat yakalayacak start-up’lar, bu stratejik görüşmeler sayesinde sektör dinamiklerine hızlı uyum sağlamanın yanı sıra, potansiyel iş ortaklıklarını da stratejik bir perspektiften değerlendirme fırsatı bulacaklar. Sürdürülebilir ve etkin büyüme stratejisi arayan yenilikçi ve potansiyeli yüksek girişimler için PİM Yatırım Hazırlığı ve Hazırlığı. “Hızlandırma Programı kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak öne çıkıyor. Program kapsamında seçilen işletmeler aynı zamanda demo/poc ve potansiyel yatırım fırsatlarından da yararlanabilecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu