Haber

Sinan Ogan, İnce’den sonra adaylıktan mı çekiliyor? Bomba iddiasına yanıt Ümit Özdağ’dan geldi

Türkiye tarihinin en kritik seçimleri olarak gösterilen 14 Mayıs seçimlerine 2 gün kala siyaset sahnesinde hareketlilik yaşanıyor.

BOMBA TARTIŞMASI: İNCE’DEN SONRA OĞAN DA ÇEKİLİR Mİ?

Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesinin ardından CET İttifakı Başkan Adayı. Sinan OganAdaylığından da çekileceği sosyal medyadaki bazı hesaplar tarafından dillendirilmeye başlandı.

ANTALYA PROGRAMININ İPTAL İDDİASI

Oğan’ın yarınki Antalya programını iptal ederek ekibini yarın Ankara’da buluşmaya çağırdığı iddia edildi.

ÖZDAĞ’DAN TEZLERE CEVAP

Sinan OganATA İttifakı’nın ortaklarından Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, adaylıktan çekileceği iddialarına yanıt verdi.

“HÜKÜMET YAKINDA, MAÇLARI YAKIN”

Özdağ, ” Sinan Ogan ‘nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiği tezi saçmalıktan ibarettir. Zafer Partisi ve Sinan Ogan, Türk milletinin Yeşil Sol ve HÜDA-PAR arasına sıkışmasına izin vermeyecektir. Zafer yakın, meşaleler yakın” dedi.

OĞAN: PROVOKASYON DUYGULARINA İLİŞKİN BİR OLAY YAŞAMAK İSTEMİYORUZ

Öte yandan Sinan Oğan mitingin iptaline ilişkin de yaptığı açıklamada, “Türk milletinin aziz evlatları, mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Son gün rastgele bir olay yaşamak istemedik. bize karşı artan provokasyon duyguları nedeniyle seçim.İşte bu yüzden bu gece İstanbul’dayım. Haberler türk tv’de Yarın Ankara’da olacağım. Katılımınızı memnuniyetle karşılıyoruz. Ankara’da olacağız. Lütfen bizimki dışında hiçbir ifadeye itibar etmeyin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu