Haber

Türkiye Güreş Federasyonu’ndan deprem bölgesindeki güreşçiler hakkında açıklama

Türkiye Güreş Federasyonu, Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremlerde enkaz altından kurtarılan ve hayatını kaybeden güreşçilerle ilgili açıklama yaptı.

Kahramanmaraş’ta yaşanan büyük felaketin ardından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi sporcularının kaldığı binanın yıkıldığı belirtilen açıklamada, “Çocuklarımız Muhammed Gül, Hamza Çelik, Yusuf Eskisarılı, Ömer Faruk Çayır, Sezer Yıldız, Utku Doğan, İbrahim. Arama kurtarma çalışmaları sonucu enkaz altından kurtarılan Kar ve Mehmet’in Emin Demir’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.Oğullarımız Ahmet Taş, Mehmet Eskisarılı, Ali Gürsoy ve Aslan Ekiz’in maalesef hayatını kaybettiği bildirildi. uzak.” ifadeler yer aldı.

Enkaz altında bulunan sporcuların da bulunduğu kaydedilerek, “AFAD yetkililerinin Eray Şimşek, Ozan Datlı, Hasan Sarıtürk ile ilgili yaptığı dinleme çalışmaları sonucunda maalesef olumlu bir haber alınamadı. İbrahim Erdene Güreş ailemizin hedefimize ulaşmaya çalışan tüm fertlerine şükranlarımızı sunar, grubumuzun ve aziz milletimizin başı sağolsun’ dedi. söylendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu