Haber

Yeşil Sol Parti’den Kadir İnanır’a Başkanlık Teklifi

Yeşil Sol PartiDaha önce milletvekilliği için teklif gelen ve teklifi reddeden ünlü oyuncuya bu kez belediye başkanlığı teklif edildi.

İstanbulBelediye başkanlığı için düşünülen oyuncunun nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu.

KADİR İNANIR Yeşil sol partiden İnadi

MustafaBarisDurak Medya’da yer alan habere göre, belediye başkanlığı için ünlü oyuncu Kadir İnanır’a teklif edildiği iddia edildi. Yeşil Sol Parti 28. dönem Erzurum Milletvekili Meral Danış Beştaş ile bir araya gelen Kadir İnanır’ın ne yanıt vereceği merak konusu oldu.

AK Parti’nin 2013 yılında başlattığı Tahlil Süreci’nde yazar, sanatçı, akademisyen ve STK temsilcilerinden oluşan Akil İnsanlar’a Kadir İnanır seçildi. dokuz kişilik gruplar.

PARLAMENTO ADAYLIĞINI REDDETTİ

Usta oyuncu, milletvekilliği adaylığına ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Değerli insanlar, uzun yıllardır birçok milletvekilliği teklifi aldım. Bütün bu teklifler benim için şüphesiz onur vericidir ancak ülkemizde siyaset halkın saygı duyduğu bir kurum haline gelmedikçe aktif siyasete girmeyi düşünmüyorum. Saygılarımla.” dedi.

Ünlü oyuncu daha önce tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş ve Sırrı Süreyya Lider Önder ile bir araya gelerek herkesi HDP etrafında dayanışmaya ve oylarına sahip çıkmaya çağırdı.

Kaynak: Dergi / Dergi

habersalipazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu