Haber

Bursateknopark’ta yeni yönetim iş başında

BURSA (İGFA) – Genel Kurul Toplantısına BTÜ Rektörü Prof. Arif Karademir, Genel Müdür Prof. Dr. Ayşe Bedeloğlu, 2021-2022 dönemi Genel Müdürü Prof. Dr. Ramazan Kurt katıldı. prof. Dr. Kurt’un açılış konuşması ile başlayan toplantıya Bursateknopark Genel Müdür Yardımcısı Öğr.Gör. Görmek. Atike Köken’in Bursateknopark’ın 2021-2022 yıllarındaki faaliyetlerini anlatan sunumuyla devam etti.

2021-2022 Olağan Genel Kurulu ile birlikte 2023-2026 yıllarında görev yapmak üzere yeni bir Yönetim Kurulu belirlendi. Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Naci Çağlar ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Sinan Uyanık, önceki dönemde görev alan Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Arif Karademir, Prof. Ramazan Kurt ve Prof. Dr. Hasan Basri Koçer’e ve Bursateknopark’ın kuruluşunda emeği geçen tüm ekibe teşekkür etti. Rektör Çağlar, Bursatekopark’ın faaliyetlerinin artarak devam etmesi için her zaman hazır olduklarını ve bayrağı devraldıklarını belirtti.

2023-2026 yılı ortasında Yönetim Kurulunda; Yürütme Konseyi Başkanı Prof. Dr. Naci Çağlar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Sinan Uyanık, Prof. Dr. Beyhan Bayhan, Prof. Dr. Barış Tamer Tonguç, Prof. Dr. Ayşe Bedeloğlu, Prof. Dr. Turgay Tugay Satınalma, Prof.Dr. Murat Ertaş, Prof.Dr. Ahmet Fenercioğlu ve Doç. Dr. Hilal Yıldırır Keser, Yürütme Kurulu Üyesi olarak görev alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu