Teknoloji

Hogwarts Legacy’nin Switch sürümü için üzücü haber! 14 Kasım’a ertelendi

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software, Hogwarts Legacy’nin daha önce planlanan 25 Temmuz çıkış tarihini 14 Kasım’a erteledi. Oyunun resmi Twitter hesabından yayınlanan bir gönderide, gecikmeyle ilgili şu ifadeler yer alıyor:
 
“Oyuncuların Switch konsolunda Hogwarts Legacy oynamayı sabırsızlıkla beklediklerini biliyoruz. Bu nedenle önceliğimiz mümkün olan en iyi deneyimi sunmak. Sabrınız için teşekkür ederiz.”
 
Harry Potter temalı yapım yoğun bir şekilde oynanmaya devam ediyor
 
 
 
Harry Potter temasına sahip açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, ilk olarak 10 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam ve Epic Games Store aracılığıyla) için, ardından 10 Şubat’ta PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlandı. 5 Mayıs. Şimdi de Switch konsoluna gelmeye hazırlanıyor.
 
Birçok platformda çıkış yapan yapım, oynanmaya ve çok satılmaya devam ediyor. Oyun, piyasaya sürülmesinden sonraki iki hafta içinde 12 milyondan fazla sattı ve dünya çapında 850 milyon dolar hasılat elde etti. Şimdi bu rakam 1 milyar doları aştı, öte yandan 12 milyon olan satış adedi de 15 milyona çıktı.
 

https://twitter.com/HogwartsLegacy/status/1657037950494941187

 

armutlu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu