Haber

İYİ Parti Artvin İl Teşkilatı Valilik Önünde Miting Gerçekleştirdi

UĞUR İSTANBULU

Seçimlere saatler kala YETER Parti Artvin il teşkilatı, milletvekili adaylarının katılımıyla Artvin valiliği önünde miting düzenledi. Mitingde söz alan DÜZGÜN Partisi Artvin İl Başkanı Yusuf Sağlam, “Sayın hükümetimiz, siz bizi terörle ilişkilendiriyorsunuz ve aynaya bakın, Gaffar Okkan’ı şehit eden HÜDA-PAR üyelerini listelerinizden çıkarıyorsunuz. “

İYİ Parti Artvin il teşkilatı, milletvekili adaylarının katılımıyla Artvin Valiliği önünde miting düzenledi. Mitingde konuşan ÂLÂ Partisi Artvin İl Başkanı Yusuf Sağlam, “Bizim Millet İttifakı olduğumuzu ve bu ittifakın içinde Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti, Gelecek Partisi, Saadet Partisi’nin olduğunu hatırlatmak isterim. Demokrat Parti ile DEVA partisi ve Millet İttifakı 6 partili bir ittifaktır.Bu ittifakta başka bir parti görüyor musunuz arkadaşlar? Burada teröre kulp atarak bizden, ittifakımızdan, bizden faydalanmak istiyorlar ama ben buradan söylüyorum geçiminizi burada sağlayamazsınız” dedi.

“KİMİN KİMİNLE İŞ BİRLİĞİ YAPARSA HER ŞEY KAPSAR”

Yusuf Sağlam dedi ki:

“Sevgili Artvinliler birkaç konuya değinmek istiyorum. Birkaç gündür arkadaşlarımla özel olarak bir konuyu konuşmak istemedik ama mecbur kaldık. bu meydanlarda terörü meşrulaştırıyorlar.Parti,ÂLÂ Partisi,Gelecek Partisi,Saadet Partisi,Demokrat Partisi ve DEVA partisi ve Millet İttifakı 6 partili bir ittifaktır.Bu ittifakta karşı tarafı görüyor musunuz arkadaşlar.almak istiyorlar. Burada kulp takarak bize avantaj, ittifakımıza ve bizi teröre ama buradan söylüyorum ki burada ekmek olmayacak.Aynaya bakacaksın, seni yaratan ittifakın içine bak, kim olduğunu göreceksin. içinizde HÜDAPAR’ı ittifakta değil kişisel listenizde göreceksiniz ve HÜDA-PAR’ı AKP’nin içinde göreceksiniz.HÜDA-PAR ve mensuplarını Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nde ne yaptı Menajeri Gaffar Okkan’ı şehit etti, ve birçok askerimizi de şehit ettik.Bu vesileyle tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, ruhlarının şad olmasını diliyorum. HÜDAPAR kimdir? Evet, kim kiminle işbirliği yaptı, evet her şey belli, hangi parti kiminle işbirliği yapıyor, her şey ortada.

Kaynak: ANKA / Siyaset

haberkepsut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu