Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Bolu-Yeniçağa-Gerede yolunun 54’üncü kilometresindeki duvar imalat çalışmaları nedeniyle Gerede-Yeniçağa-Bolu istikametinde ulaşım tek şerit ve denetimli olarak sağlanıyor. .

Malatya-Sivas yolu 30-33. 5. kilometrede yer alan Kuruçay Köprüsü’ndeki çalışma nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Kocaeli- Sakarya yolunun 3. kilometresinde, Aydın- Denizli yolunun 21-24. kilometresinde stadyum bağlantı yolu yapım işi. Sinop-Samsun yolunun 11’inci kilometresinde köprülü kavşak yapımı ve heyelan iyileştirme çalışmaları nedeniyle sürücülerin söz konusu bölümlerdeki trafik işaret ve işaretlerine uyması zorunlu.

Manavgat-Alanya-Gazipaşa yolunun 48-49. Yolun kilometrelerce çökmesi nedeniyle ulaşım servis yolundan yapılıyor.

Kütahya-İnönü yolunun 42. kilometresinde üst geçit onarım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşıma izin veriliyor.

Refahiye-İliç yolunun 66-68. Kilometrelerce yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi önemlidir.

Kayseri-Pınarbaşı yolunun 45-49. Yol yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

Osmaniye-Gaziantep yolunun 1-2. Üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılırken, ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu