Haber

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Kütahyalıların Demokrasiye Sahip Çıktığını Doğruladı

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Kütahya halkının demokrasiye desteğini bir kez daha kanıtladığını söyledi.

Işık, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimlerinde Ege Bölgesi’nde 1., Türkiye’de 12. sırada yer alarak demokrasi için ayağa kalktığını bir kez daha ispatlayan Kütahyalı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. 13. Cumhurbaşkanlığı Seçimi.”

13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin sonuçlarının belli olmasının ardından Işık Bey, Zafer Meydanı’nda toplanan vatandaşlara hitaben bir konuşma yaptı. Kütahyalı hemşerilerimizin demokrasiye sahip çıktıklarını bir kez daha teyit ettiklerini belirten Başkan Işık, “Öncelikle böylesine güzel bir günde, bu güzel meydanda hepiniz hoşgeldiniz ve bu güzel zaferi kutlamanın sevincini yaşadık. Türkiye’de 1., Türkiye’de 12. sırada oy alarak demokrasiye sahip çıktığını bir kez daha kanıtlayan Kütahyalı hemşerilerimize teşekkür ediyor, “Harika katkılarınız ve emekleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu güzel sonucun elde edilmesinde emeği geçen tüm siyasi partilerimizin değerli yönetici ve üyelerini tebrik ederiz. Allah seçim sonuçlarını ülkemize, aziz milletimize ve Türk-İslam alemine hayırlı eylesin” dedi.

Zafer Meydanı’ndaki programa; AK Parti Kütahya Milletvekili İsmail Çağlar Bayırcı, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, BBP Kütahya İl Başkanı Mustafa Gökdere, Kütahya İl Genel Meclis Başkanı Muammer Özcura, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Kütahya Partisi, Yine Refah Partisi İl Başkan Yardımcısı Mehmet Cihan Coşkun, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Damcı, Murat Arık ve Ertuğrul Cevahir ile çok sayıda vatandaş katıldı. – KÜTAHYA

habercesme.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu