Yaşam

Lüleburgaz Belediyesi tarafından düzenlenen LüleburCaz Konserleri’nin 3. etkinliği 23 Mayıs’ta gerçekleşecek.

Lüleburgaz Belediyenin cazın usta isimlerini bir araya getirdiği Lülebur Caz Konserlerinin 3.’sü, 23 Mayıs saat 21.00’de Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi’nde (LYSA) gerçekleştirilecek. Saksafonda Çağdaş Oruç ve davulda Volkan Öktem’in konuk sanatçı olarak yer alacağı konseri izlemek isteyen sanatseverler ücretsiz davetiyelerini https://activity.luleburgaz.bel.tr/ adresinden alabilecekler. .

Lüleburgaz Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinliklerinden biri olan Lülebur Caz Konserleri’nin üçüncüsü, 23 Mayıs Salı günü saat 21.00’de LYSA Cahit Irgat Salonu’nda gerçekleştirilecek. Türkiye’nin caz alanının usta isimlerinin bir araya geleceği konseri kaçırmak istemeyen sanatseverler ücretsiz davetiyelerini https://activity.luleburgaz.bel.tr/ adresinden alabilecekler.

CAZ RİTMİNDE UNUTULMAZ BİR GECE

Kentlerin sanat ürettiği anlayışıyla hareket eden Lüleburgaz Belediyesi’nin düzenleyeceği konserde sanatseverler cazın ritmiyle unutulmaz bir gece yaşayacak. Trompette Barış Doğukan Yazıcı, trombonda Bulut Gülen, piyanoda Evrim Demirel, kontrbasta Kağan Yıldız, trompette Mertcan Oktar, saksafonda Samet Kocamem ve trompette Meriç Öztürk konuk sanatçı olacak. Çağdaş Oruç ve Volkan Öktem.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu