Haber

Medical Park, Muratpaşa padişahlarının sağlık sponsoru oldu

– Medical Park, Muratpaşa padişahlarının sağlık sponsoru oldu

ANTALYA – Muratpaşa Belediyesi Sigortashop SporKulüp ile Medical Park Antalya Hastane Kompleksi arasında sağlık sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Muratpaşa Belediyesi Sigortashop Spor Kulübü Voleybol Takımı ile Medical Park Antalya Hastane Kompleksi arasında imzalanan sağlık sponsorluğu anlaşması için Muratpaşa ilçesindeki Erdal İnönü Parkı’nda imza töreni düzenlendi. Törende konuşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, voleybol takımının bu yıl Sultanlar Ligi’nde mücadele edeceğini, bundan büyük mutluluk duyduklarını ve ligin güçlü takımları arasında yer almak istediklerini söyledi. Böyle bir süreçte sponsorluk anlaşması yaptıkları Medical Park grubuna teşekkür ettiklerini belirten Uysal, “Spora verdikleri sürekli destek bizi her zaman cesaretlendirdi. Onları bugüne kadar hep yanımızda hissettik. Onlar her zaman bizim yanımızda oldu. Destekçilerimiz. Hepimize hayırlı olsun.”

Konuşmasına Sultanlar Ligi’nde mücadele edecek bir takım kazandıran Lider Uysal’a teşekkür ederek başlayan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Bölge Koordinatörü Sebahattin Tanas, “Geçen yıl takımın sponsoruyduk. Sultanlar Ligi’nde farklı bir hava olacak. Medical Park olarak “Biz her zaman spora güveneceğiz. Voleybol, sponsorluklarımız arasında yer almaktan gurur duyduğumuz bir spor dalıdır. Umarım Muratpaşa Belediyesi Sigorta Mağazası da ligde büyük başarılara imza atar” dedi.

Muratpaşa Belediyesi Sigorta Mağazası Başkanı Aydın Kaya, desteklerinden dolayı Medical Park Hastanesi’ne teşekkür ederek, “Kulübümüze kurulduğu günden bu yana desteklerini esirgemeyen liderimize ve Medical Park’a şükranlarımızı sunuyoruz. Bir gelecek başlattık” dedi. Antalya’da odaklı, keyifli iş ortaklığı. Bu, “Medical Park topluluğa girdiğimizden beri bize destek oldu. Bu desteği sürdüren Medical Park yöneticilerine teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların ardından imza atıldı ve voleybol takımıyla toplu fotoğraf çekildi.

cayiralanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu