Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle saat 22.00 ile 06.00 arasında şerit daraltma yapılıyor.

Muğla-Denizli yolunun 10-11. Heyelan iyileştirme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 20’nci kilometresindeki heyelan nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun Sarp-Hopa yönünden çift taraflı izin veriliyor.

Mengen-Yeniçağa yolunun 24’üncü kilometresindeki heyelan nedeniyle Mengen-Yeniçağa istikametindeki trafik akışı tek şeritten kontrollü olarak devam ediyor.

Gaziantep-Yavuzeli-Araban yolu 6-12, Tosya-Osmancık yolu 41-46, Akseki-Manavgat yolu 7-12 ve Yenişehir-Bilecik yolu 0-16. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle dünyanın bazı yerlerinde ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24. Heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılmaktadır.

Bingöl-Genç-Diyarbakır yolunun 0-43. kilometre, çeşitli bölümlerde üretim çalışmaları nedeniyle denetimli olarak ulaşım sağlanmaktadır.

hemsinajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu